Print Brackets

8U
Score
Game Date / Time Location
18
3
Tallahassee Heat
Wildthings
-vs- 09/30/2023 - 8:00 AM FIELD 1
16
8
Tallahassee Heat
Panhandle Hurricanes 8u
-vs- 09/30/2023 - 9:20 AM FIELD 1
5
15
WFBA 8U
Wildthings
-vs- 09/30/2023 - 10:40 AM FIELD 1
16
11
WFBA 8U
Panhandle Hurricanes 8u
-vs- 09/30/2023 - 12:00 PM FIELD 1
13
12
Wildthings
WFBA 8U
-vs- 10/01/2023 - 8:00 AM FIELD 1 (GM1)
15
14
Tallahassee Heat
Panhandle Hurricanes 8u
-vs- 10/01/2023 - 9:20 AM FIELD 1 (GM2)
1
11
Wildthings
Tallahassee Heat
-vs- 10/01/2023 - 10:40 AM FIELD 1 (CHAMPIONSHIP)

9U
Score
Game Date / Time Location
5
12
Coastal 28
Hitmen 9u
-vs- 09/30/2023 - 9:00 AM FIELD 5
9
8
Tallahassee Tide
5 Star National BLACK
-vs- 09/30/2023 - 9:40 AM FIELD 6
3
18
Coastal 28
USA Prime Panhandle 9U
-vs- 09/30/2023 - 10:40 AM FIELD 5
4
14
Hitmen 9u
Bay County BallHawgs 9u
-vs- 09/30/2023 - 11:20 AM FIELD 6
18
6
Alabama Outlaws 9U
Tallahassee Tide
-vs- 09/30/2023 - 12:20 PM FIELD 5
13
14
Canes Southeast 9U - Wiregrass
5 Star National BLACK
-vs- 09/30/2023 - 1:00 PM FIELD 6
6
8
Alabama Outlaws 9U
USA Prime Panhandle 9U
-vs- 09/30/2023 - 2:00 PM FIELD 5
8
13
Canes Southeast 9U - Wiregrass
Bay County BallHawgs 9u
-vs- 09/30/2023 - 2:40 PM FIELD 6
13
16
Tallahassee Tide
Canes Southeast 9U - Wiregrass
-vs- 10/01/2023 - 8:00 AM FIELD 6 (GROUP B) GM1
15
5
5 Star National BLACK
Coastal 28
-vs- 10/01/2023 - 9:40 AM FIELD 6 (GROUP B) GM2
6
7
Canes Southeast 9U - Wiregrass
5 Star National BLACK
-vs- 10/01/2023 - 11:20 AM FIELD 6 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
6
4
Bay County BallHawgs 9u
Alabama Outlaws 9U
-vs- 10/01/2023 - 8:00 AM FIELD 5 (GROUP A) GM1
3
18
USA Prime Panhandle 9U
Hitmen 9u
-vs- 10/01/2023 - 9:40 AM FIELD 5 (GROUP A) GM2
7
4
Bay County BallHawgs 9u
Hitmen 9u
-vs- 10/01/2023 - 11:20 AM FIELD 5 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

10U
Score
Game Date / Time Location
10
7
Wolfpack
Mpact Sports 10U
-vs- 09/30/2023 - 8:00 AM FIELD 3
19
3
Canes Southeast 10U - Wiregrass
Coastal 28
-vs- 09/30/2023 - 8:00 AM FIELD 4
14
8
Wolfpack
Knuckelheads 10U
-vs- 09/30/2023 - 9:40 AM FIELD 3
5
6
Coastal 28
South Walton Hawks 10U
-vs- 09/30/2023 - 9:40 AM FIELD 4
12
2
Mpact Sports 10U
Wiregrass Yard Goats
-vs- 09/30/2023 - 11:20 AM FIELD 3
0
12
5 Star Gulf Coast 10u - Levins
Canes Southeast 10U - Wiregrass
-vs- 09/30/2023 - 11:20 AM FIELD 4
12
3
Tallahassee Heat
Knuckelheads 10U
-vs- 09/30/2023 - 1:00 PM FIELD 3
5
2
Crestview Bulldogs 10U
South Walton Hawks 10U
-vs- 09/30/2023 - 1:00 PM FIELD 4
20
2
Tallahassee Heat
Wiregrass Yard Goats
-vs- 09/30/2023 - 2:40 PM FIELD 3
1
11
Crestview Bulldogs 10U
5 Star Gulf Coast 10u - Levins
-vs- 09/30/2023 - 2:40 PM FIELD 4
11
1
Knuckelheads 10U
Wiregrass Yard Goats
-vs- 10/01/2023 - 8:00 AM FIELD 4 (GROUP B) GM1
10
1
Crestview Bulldogs 10U
Coastal 28
-vs- 10/01/2023 - 9:40 AM FIELD 4 (GROUP B) GM2
9
13
5 Star Gulf Coast 10u - Levins
Knuckelheads 10U
-vs- 10/01/2023 - 11:20 AM FIELD 4 (GROUP B) GM3
10
14
Crestview Bulldogs 10U
Knuckelheads 10U
-vs- 10/01/2023 - 1:00 PM FIELD 4 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
2
12
South Walton Hawks 10U
Mpact Sports 10U
-vs- 10/01/2023 - 8:00 AM FIELD 3 (GROUP A) GM1
8
5
Tallahassee Heat
Wolfpack
-vs- 10/01/2023 - 9:40 AM FIELD 3 (GROUP A) GM2
17
5
Canes Southeast 10U - Wiregrass
Mpact Sports 10U
-vs- 10/01/2023 - 11:20 AM FIELD 3 (GROUP A) GM3
12
0
Tallahassee Heat
Canes Southeast 10U - Wiregrass
-vs- 10/01/2023 - 1:00 PM FIELD 3 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

11U
Score
Game Date / Time Location
13
0
Peach Clobbers - Judy
PCB Tarpons
-vs- 09/30/2023 - 8:00 AM FIELD 2
20
0
5 Star National GOLD
Panthers
-vs- 09/30/2023 - 8:00 AM FIELD 3
2
4
Peach Clobbers - Judy
Express Baseball
-vs- 09/30/2023 - 9:40 AM FIELD 2
13
1
5 Star National GOLD
Florida Force
-vs- 09/30/2023 - 9:40 AM FIELD 3
4
10
PCB Tarpons
HAWKS 11U - SHELTON
-vs- 09/30/2023 - 11:20 AM FIELD 2
20
0
South Georgia Select
Panthers
-vs- 09/30/2023 - 11:20 AM FIELD 3
0
18
Coastal 28
Express Baseball
-vs- 09/30/2023 - 1:00 PM FIELD 2
5
26
Florida Force
South Georgia Select
-vs- 09/30/2023 - 1:00 PM FIELD 3
6
2
OVERDRIVE
HAWKS 11U - SHELTON
-vs- 09/30/2023 - 2:40 PM FIELD 2
14
5
OVERDRIVE
Coastal 28
-vs- 09/30/2023 - 4:20 PM FIELD 2
12
3
Florida Force
Panthers
-vs- 10/01/2023 - 9:40 AM FIELD 3 (GROUP B) GM1
1
9
PCB Tarpons
Coastal 28
-vs- 10/01/2023 - 11:20 AM FIELD 3 (GROUP B) GM2
20
0
HAWKS 11U - SHELTON
Florida Force
-vs- 10/01/2023 - 1:00 PM FIELD 3 (GROUP B) GM3
3
13
Coastal 28
HAWKS 11U - SHELTON
-vs- 10/01/2023 - 2:40 PM FIELD 3 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
7
1
OVERDRIVE
Peach Clobbers - Judy
-vs- 10/01/2023 - 9:40 AM FIELD 2 (GROUP A) GM1
8
3
Express Baseball
South Georgia Select
-vs- 10/01/2023 - 11:20 AM FIELD 2 (GROUP A) GM2
8
9
5 Star National GOLD
OVERDRIVE
-vs- 10/01/2023 - 1:00 PM FIELD 2 (GROUP A) GM3
4
2
Express Baseball
OVERDRIVE
-vs- 10/01/2023 - 2:40 PM FIELD 2 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

12U
Score
Game Date / Time Location
17
5
South Houston Tribe 12U
Forgotten Coast Athletics
-vs- 09/30/2023 - 8:00 AM FIELD 5
1
9
Peach Clobbers
South Walton Hawks 12U - Jarvis
-vs- 09/30/2023 - 9:40 AM FIELD 4
5
9
South Houston Tribe 12U
Hawks 12U (King)
-vs- 09/30/2023 - 9:40 AM FIELD 5
1
10
Peach Clobbers
Klutch Brand
-vs- 09/30/2023 - 11:20 AM FIELD 4
3
11
Forgotten Coast Athletics
Panama City Mavericks
-vs- 09/30/2023 - 11:20 AM FIELD 5
8
5
South Walton Hawks 12U - Jarvis
Florida Ice
-vs- 09/30/2023 - 1:00 PM FIELD 4
5
4
Tallahassee Heat-Maroon
NWF Tropics 12U
-vs- 09/30/2023 - 1:00 PM FIELD 5
13
15
Coastal 28
Panama City Mavericks
-vs- 09/30/2023 - 2:40 PM FIELD 4
0
9
Wakulla Warhawks
Klutch Brand
-vs- 09/30/2023 - 2:40 PM FIELD 5
20
0
Beehive Scout 12U
Hawks 12U (King)
-vs- 09/30/2023 - 2:40 PM FIELD 3
2
17
Coastal 28
Florida Ice
-vs- 09/30/2023 - 4:20 PM FIELD 4
2
9
Wakulla Warhawks
NWF Tropics 12U
-vs- 09/30/2023 - 4:20 PM FIELD 5
6
1
Beehive Scout 12U
Tallahassee Heat-Maroon
-vs- 09/30/2023 - 4:20 PM FIELD 3
10
5
Forgotten Coast Athletics
Coastal 28
-vs- 10/01/2023 - 9:40 AM FIELD 5 (GROUP B) GM1
8
7
Wakulla Warhawks
Peach Clobbers
-vs- 10/01/2023 - 11:20 AM FIELD 5 (GROUP B) GM2
0
6
Hawks 12U (King)
Forgotten Coast Athletics
-vs- 10/01/2023 - 1:00 PM FIELD 5 (GROUP B) GM3
10
8
Wakulla Warhawks
Forgotten Coast Athletics
-vs- 10/01/2023 - 2:40 PM FIELD 5 (GROUP B) CHAMPIONSHIP
15
1
Klutch Brand
South Houston Tribe 12U
-vs- 10/01/2023 - 8:00 AM FIELD 2 (GROUP A) GM1
13
1
Beehive Scout 12U
Tallahassee Heat-Maroon
-vs- 10/01/2023 - 8:00 AM FIELD 3 (GROUP A) GM2
9
1
South Walton Hawks 12U - Jarvis
Florida Ice
-vs- 10/01/2023 - 8:00 AM FIELD 4 (GROUP A) GM3
17
2
Panama City Mavericks
NWF Tropics 12U
-vs- 10/01/2023 - 8:00 AM FIELD 5 (GROUP A) GM4
9
2
Beehive Scout 12U
South Walton Hawks 12U - Jarvis
-vs- 10/01/2023 - 9:40 AM FIELD 4 (GROUP A) GM5
13
2
Klutch Brand
Panama City Mavericks
-vs- 10/01/2023 - 11:20 AM FIELD 4 (GROUP A) GM6
8
2
Beehive Scout 12U
Klutch Brand
-vs- 10/01/2023 - 1:00 PM FIELD 4 (GROUP A) CHAMPIONSHIP

13U
Score
Game Date / Time Location
6
2
Game Time
Coastal 28
-vs- 09/30/2023 - 8:00 AM HARDY
6
1
Game Time
South GA Sox
-vs- 09/30/2023 - 9:40 AM HARDY
8
2
South GA Sox
Coastal 28
-vs- 09/30/2023 - 11:20 AM HARDY
1
12
NWF Tropics 13U
WAR 13U
-vs- 09/30/2023 - 1:00 PM HARDY
5
3
Owls
WAR 13U
-vs- 09/30/2023 - 2:40 PM HARDY
14
1
Owls
NWF Tropics 13U
-vs- 09/30/2023 - 4:20 PM HARDY
6
2
South GA Sox
Coastal 28
-vs- 10/01/2023 - 8:00 AM HARDY (GM1)
12
2
WAR 13U
NWF Tropics 13U
-vs- 10/01/2023 - 9:40 AM HARDY (GM2)
8
3
Game Time
South GA Sox
-vs- 10/01/2023 - 11:20 AM HARDY (GM3)
4
6
Owls
WAR 13U
-vs- 10/01/2023 - 1:00 PM HARDY (GM4)
13
4
Game Time
WAR 13U
-vs- 10/01/2023 - 2:40 PM HARDY (CHAMPIONSHIP)

14U
Score
Game Date / Time Location
9
10
USA Prime Panhandle
WooSox
-vs- 09/30/2023 - 8:00 AM PITTMAN
7
8
USA Prime Panhandle
Thomasville Warriors
-vs- 09/30/2023 - 9:40 AM PITTMAN
3
1
WooSox
DKSA Elite 14U
-vs- 09/30/2023 - 11:20 AM PITTMAN
2
3
Thomasville Warriors
Bench Warmers
-vs- 09/30/2023 - 1:00 PM PITTMAN
6
6
DKSA Elite 14U
Bench Warmers
-vs- 09/30/2023 - 2:40 PM PITTMAN
10
4
DKSA Elite 14U
USA Prime Panhandle
-vs- 10/01/2023 - 8:00 AM PITTMAN (GM1)
7
9
Bench Warmers
Thomasville Warriors
-vs- 10/01/2023 - 9:40 AM PITTMAN (GM2)
4
5
WooSox
DKSA Elite 14U
-vs- 10/01/2023 - 11:20 AM PITTMAN (GM3)
6
1
Thomasville Warriors
DKSA Elite 14U
-vs- 10/01/2023 - 1:00 PM PITTMAN (CHAMPIONSHIP)

15U
Score
Game Date / Time Location
5
4
Regulators 15U
Mpact Sports 15U Navy
-vs- 09/30/2023 - 8:00 AM HEADLAND
3
3
Regulators 15U
Eagles 15u
-vs- 09/30/2023 - 9:40 AM HEADLAND
12
4
Mpact Sports 15U Navy
Team Florida
-vs- 09/30/2023 - 11:20 AM HEADLAND
6
2
NWFL United 15U
Eagles 15u
-vs- 09/30/2023 - 1:00 PM HEADLAND
4
3
Primetime Salt Dogs
Team Florida
-vs- 09/30/2023 - 2:40 PM HEADLAND
7
6
Primetime Salt Dogs
NWFL United 15U
-vs- 09/30/2023 - 4:20 PM HEADLAND
2
7
NWFL United 15U
Eagles 15u
-vs- 10/01/2023 - 8:00 AM HEADLAND (GM1)
5
4
Mpact Sports 15U Navy
Team Florida
-vs- 10/01/2023 - 9:40 AM HEADLAND (GM2)
7
1
Primetime Salt Dogs
Eagles 15u
-vs- 10/01/2023 - 11:20 AM HEADLAND (GM3)
4
3
Regulators 15U
Mpact Sports 15U Navy
-vs- 10/01/2023 - 1:00 PM HEADLAND (GM4)
7
6
Primetime Salt Dogs
Regulators 15U
-vs- 10/01/2023 - 2:40 PM HEADLAND (CHAMPIONSHIP)